Regulamin

Regulamin korzystania z portalu www.kosma-tarot.pl

1. Każda osoba mająca zamiar skorzystać z portalu www.kosma-tarot.pl jest zobowiązana do zapoznania się z niniejszym regulaminem.

2. Do korzystania z portalu www.kosma-tarot.pl ma każda osoba, która ukończyła 18 lat i jest osobą pełnoletnią.

3. Za korzystanie z portalu www.kosma-tarot.pl przez osoby niepełnoletnie, właściciel portalu nie odpowiada.

4. Wszystkie informacje, treści i materiały zamieszczone na portalu www.kosma-tarot.pl są wyłączną własnością właściciela portalu.

5. Korzystanie z portalu ma charakter dobrowolny.

6. Portal nie ponosi odpowiedzialności za kłopoty techniczne związane z korzystaniem portalu www.kosma-tarot.pl, które nie wynikają z wyraźnej winy właściciela portalu.

7. Właściciel portalu www.kosma-tarot.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w celu udoskonalenia, naprawienia lub usprawnienia działania portalu, co może wiązać się z czasowym wyłączeniem portalu.

8. Reklamy i inne treści zamieszczone na portalu www.kosma-tarot.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Prawa Cywilnego.

9. Poprzez korzystanie z portalu www.kosma-tarot.pl użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych w celu marketingowym i statystycznym.

10. Portal www.kosma-tarot.pl nie ponosi odpowiedzialności za dane i informacje podawane przez użytkowników i nie weryfikuje ich autentyczności.

11. Usługi świadczone są drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).

12. Konflikty związane z zasadami regulaminu portalu www.kosma-tarot.pl będą rozstrzygane przez sąd właściwy ze względu na miejsce zamieszkania właściciela portalu www.kosma-tarot.pl.

13. Portal www.kosma-tarot.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez uprzedniego uzasadnienia wprowadzenia tych zmian.

14. Usługi świadczone przez portal www.kosma-tarot.pl mają jedynie charakter rozrywkowy i refleksyjny i tylko w takiej formie powinny być odbierane przez użytkowników.

 

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.