O mnie

Witam Serdecznie!

Jeżeli jesteś tutaj bo poszukujesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania, szukasz przewodnictwa, porady i wsparcia w ciężkiej chwili życiowej, czy też ze zwykłej ciekawości, to wiedz że jesteś w odpowiednim miejscu. Ezoteryka porusza duszę, wspiera przeznaczenie i zmusza do refleksji. Ostrzega i ochrania nas przed przeciwnościami, które stawia przed nami Los, a także kieruje ku szczęściu i harmonii. Skorzystaj z Mocy i możliwości jakie oferują Tarot, Karty Anielskie oraz Runy.

Nazywam się Kosma Mykowski i jestem Wróżbitą i Tarocistą. Od lat stawiam Karty Tarota, odprawiam Rytuały i wróżę w intencji osób, które przychodzą do mnie po radę i przewodnictwo. Otwieram przed nimi drogę do przyszłości i ostrzegam przed tym co może stanąć im na drodze do szczęścia. Oferuję swoje usługi poprzez Internet, który uważam za genialne narzędzie, dzięki któremu każdy może skorzystać z mojego doświadczenia i dowiedzieć się co ma mu do powiedzenia Wszechświat. Wypróbuj Tarot online i przekonaj się, że skutecznością nie odbiega od wróżenia tradycyjnego.

Chociaż moją podstawową domeną są Karty Tarota, które wprowadziły mnie w cudowny świat Ezoteryki, w swych wróżbach korzystam również z innych metod i narzędzi. Między innymi są to Karty Anielskie oraz Runy, które uważam za równie potężne co Tarot. Każdy z tych sposobów dywinacji jest unikatowy, a ich skuteczność uzależniona jest od osoby, która zwraca się do mnie o poradę. Wybierz spośród tych trzech sprawdzonych metod Wróżenia i dobierz Rozkład, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, po czym skorzystaj z przygotowanego Formularza Zgłoszeniowego. Twoja Wróżba dojdzie do Ciebie nie później niż po 24 godzinach od wysłania zapytania. Nie czekaj, postaw Tarota już dziś. Poznaj swoją Przyszłość i odkryj swoje Przeznaczenie!


Pozdrawiam
Kosma Mykowski

Facebook Kosma Tarot

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.